Town of

Current Board Members

Jan Kastberg, Councilman - Expires 12/31/2023

Pete Wallace,  Councilman - Expires 12/31/2026

Jim McCart,    Councilman - Expires 12/31/2026

Nancy Freelove, Councilman - Expires 12/31/2022

The Cohocton Town Board consists of four persons elected for a 4 year term. Two members are elected or re-elected every 2 years.

Town Board Contact Information

The Town Supervisor is responsible for the day to day operation of the Town. The Supervisor is also the Fiscal Officer responsible for all money received and expended. Ms. Hall  can be reached via E-mail: townofcohocton@aol.com



Notes from the Supervisor.......
February 3, 2020

Town Supervisor & Town Board

Supervisor Contact Information
Judith Hall-Expires 12/31/2023
null